nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

lacramioara

In jos

lacramioara Empty lacramioara

Mesaj Scris de nikole Joi Apr 08, 2010 2:54 pm

de ce nu este lasata in pace .ea sufera pentru acuzele din casa .veronica sa dat prietena ei ca sa se razbune pe ea. veronica este indtagostita de vlad .se vede cu ochiu liber. si rcunoscu ,ca o sa fie ca un ghimpe pentru relatia alexa-vlad.

nikole
Vizitator


Sus In jos

lacramioara Empty pt Anonymous

Mesaj Scris de livia Sam Apr 10, 2010 6:33 pm

D-na Lacramioara s-a dus la acest concurs sa-si gaseasca o "nora pentru mama-soacra", respectiv o sotie potrivita pentru Vlad. Corect? Nu s-a dus acolo sa jigneasca fetele altor parinti facandu-le rapandule sau nu mai stiu cum... Ar trebui sa-si vada de treaba ei si sa demonstreze ca nu a trait degeaba anii pe care i-a trait... Un om matur este mai intelept si nu se coboara la mintea flusturatica a unor copile, trebuie sa fie un exemplu de comportament pentru viitoarele, posibile nurori... Cand ea, mama-soacra se comporta ca o... nu am cuvinte sa ma exprim... Are un comportament jalnic pentru anii pe care ii are si i se potriveste zicala "soacra, soacra poama acra, de te-ai coace cat te-ai coace, dulce tot nu te vei face!".
Alexa e prea naiva si nu se potriveste cu barbatul fatal Vladutz, care cauta femei versate... Simona e perechea perfecta pentru Vlad si e destul de smechera ca sa-i inchida gura mamei-soacre. Lacramioara si-a apropiat-o pe Simona pentru ca se aseamana, dar nu i-ar conveni o fata smechera pentru baiatul ei pentru ca se stie pe ea de ce este in stare...
Este de apreciat D-na Valeria care nu se amesteca in cuplul fiului sau, chiar daca nu merg toate ca pe roate.
Frumusetea nu este de ajuns pentru a fi fericiti in casnicie.

livia
Vizitator


Sus In jos

lacramioara Empty Lacramioara

Mesaj Scris de mk1 Sam Apr 10, 2010 7:54 pm

hai sa fim seriosi .. c naiba,,, traim intro tara in care suntem provocati asa cum e Lacramioara .. cum sa t abtii cand niste pustoaice d 24 d ani t aduc in stadiul in care vb cum a facut Lacramioara si ajungi sa fii subiectul principal in emisiuni,,, sa fim serioasi.. daca "domnisoarele" din casa care s leaga d Lacramioara nu ar face atatea ironii si iar aduce atatea jigniri Lacramioarei aceasta nu siar pune mintea cu mucoasele alea.. sa vazut f bn ca dansa nu cauta sa raspunda provocarilor, dar orice om are limitele lui si la un moment dat i s umple paharul si da p langa,, deci are scuza Lacramioara.. mie imi place d ea.. mi s pare o femeie super. si chiar as vrea sa fie si soacra mea asa Very Happy ar fi d minune:d mas intelege mai bn cu ea decat cu iubitul meu Very Happy ar fi o a 2a mama pt mn Very Happy dar asta e alta treaba.. o sustin p Lacramioara si imi doresc sa intre Alexa ca ea si Vlad sa fie castigatori, daca nu .. oricum Diana si Vali si p locul 2 Very Happy deci oricum ar fi tot bine o sa iasa Very Happy 

mk1
Vizitator


Sus In jos

lacramioara Empty Re: lacramioara

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum