nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

veronica

3 participan?i

In jos

veronica Empty veronica

Mesaj Scris de nicole Joi Apr 08, 2010 2:40 pm

tin sa precizez ca ai fost o falsa dintodeauna veronica Affraid

nicole
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty Re: veronica

Mesaj Scris de gabita Vin Apr 09, 2010 11:05 pm

veronica e o falsa nu am placuto niciodata din cauza ei sa despartit vlad de alina acuma sia aratat adevarata fata a ei veronica Icon_cheers

gabita

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

veronica Empty Re: veronica

Mesaj Scris de Elena_Elena Sam Apr 10, 2010 12:59 am

Mie chiar imi place de veronica..si ii face foarte bine d-nei lacramioara ca e o nesuferita veronica Lol

Elena_Elena

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Fetesti
Stare de spirit : Vesela
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

veronica Empty RE:Veronica

Mesaj Scris de mk1 Sam Apr 10, 2010 7:46 pm

intradevar Veronica sia dat arama p fata si asta e cel mai bine... deschide ochii tuturor care aveau o parere buna despre ea... :-j pacat insa ca vb ca o mahalagioaica si s leaga d toti ... arunca cu vb in stanga sin dreapta .. urat ... pentru ceea c este ea.. nu ar trebui sa decada atat si sa vb astfel... da nah.. fiecare face cat il duce mintea... vai d ea.. s da ceea c nu este ba mai mult e o prefacuta sa vzt clar asta... urat din partea ta veronica urat !!!! 

mk1
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty veronica

Mesaj Scris de roxy Lun Apr 12, 2010 10:34 pm

veronica Suspect veronica se vede cine isi doreste bani.iti dorea foarte mult sa pleci dar totusi a ramas oare dece veronica Icon_question nu are nici un rost in concurs. mam saturat de teatrul si jignirile ei se da o fata iteligenta dar ie o rautate ea nue prietena cu nimeni ie o fata foarte falsa se da prietena iar apoi te ataca

roxy
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty Re: veronica

Mesaj Scris de rocsana_10 Mar Apr 13, 2010 3:25 pm

Veronica are" scoala vietii" si este de apreciat ca stie cum sa vorbeasca si cum sa se exprime,cum sa_si expuna ideile,insa,dupa cum ati vazut toti s_a cam "scapat" si si_a cam aratat adevarata ei fata...hmmm.UN OM INTELIGENT stie cum sa rezolve o situatie dificila, sa zicem,in care se afla.EA a demonstrat ca se gandeste mult inainte sa vb si se tempereaza, insa fara a arata adevaratul ei caracter.Stie ca fiecare cuvant conteaza...

rocsana_10

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

veronica Empty lacramioara

Mesaj Scris de roxy Mar Apr 13, 2010 8:41 pm

La inceput nu mi-a placut de dn Lacramioara dar acum a inceput sa-mi placa ia aratat veronicai ca este muit mai calculata si mai calma de cat ea ir asta a infuriato foarte mult pe veronica pt ca ea se astepta la alt ceva di partea dn lacramioara .

roxy
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty votul dn paula

Mesaj Scris de roxy Mar Apr 27, 2010 5:27 pm

veronica Icon_sunny votul dn paula a fost un vot corect acesta este un concurs iar cei care raman in finala merita sa castige tot ce astrans pana atunci, acei_a sunt adevarati castigatori si merita o parte di marele premiu .bravo dn paula ati fost sincera si ati votat bisnis veronica Drunken_smilie veronica Icon_lol veronica Icon_jokercolor

roxy
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty ,,Doamna,,DANIELA AND THE REST

Mesaj Scris de IRINA.BR Vin Iun 04, 2010 9:52 pm

DANIELA ASTA SE UITA IN OGLINDA CUM ARATA?
SI E MIOAPA?
E GRASA.PROASTA.SI INCREZUTA PE DEASUPRA..
MULT PREA INCREZUTA..ATAT DE MULT INCAT SA SCUTURE DIN UMERI CU MANDRIE CA A DAT CU ASPIRATORUL..OPERATA..SUBLINIIND INCA ODATA OPERATA MAH AUZITI?
PENIBILA FAZA..
E FOARTE REA.
MA ENERVEAZA LA CULME..STUPIZENIA ASTA DE FEMEIE..

IMI PLAC IN SCHIMB LACRAMIOARA SI PAULA.PLUS MAMA LUI VALI..ELE SUNT MAME ADEVARATE..

LAURENTIU..HANDICAPAT MINTAL.SE VEDE DE LA O POSTA.O CARICATURA..MA DISTREAZA DE MOR FATZA LUI CAND IL DA IN PRIN PLAN.MULTUMIRI OPERATORILOR CE SURPRIND INTENTIONAT..STRAMBATURILE ACESTUI.,,GIGOLO,,..

VERONICA?.OOO
O FRUSTRATA...PLINA DE VENIN.O SCORPIE..IN TOATA PUTEREA CUVANTLUI.I-AS RUPE CAPUL.IN SECUNDA DOI.DACA AS PRINDE O PE STRADA.VREODATA.PACAT CANU A PLECAT DIN CASA.INAINTE SA MEARGA IN ANTALYA...TREBUIA SA MEARGA SINGURA LA MARE.SA SI GASEASCA UN MOLDOVEAN ACOLO.ANALFABET CA CEL DIN ITALIA.DACA S-A INCURCAT CU ASEMENEA PROSTALAU...CE PRETENTII MAI AVEM DE LA EA.....CINE SE ASEAMANA SE ADUNA.DECI ESTE LA FEL DE..NASPA CA ALA.....CE NU STIA SA SPUNA DECAT UN CUVANT. ,,DECI,,SI SA FACA AUDIENTA SA RADA.DE EL.SI DE VERONICA..NORMAL..

DIANA.ALEXA.ALEXANDRA.SI RESTUL.FETELOR.CRY.SUNT OK...

VLAD..OK
LUCIAN..NASPA
URAT
FOARTE URAT DIN PARTEA LUI CA A VORBIT ATAT DE URAT CU DNA PAULA.....CANDVA VA REGRETA..
NU TREBUIE SA TIPI LA MAMA TA PENTRU NIMENI....SI MAI ALES IN FATA ..CELOR CARE TE PRIVESC....
A PIERDUT MULT.A RANIT SUFLETUL CELEI CARE.IL IUBESTE....SI CARE..I-A DAT VIATA..SI TOT CE AVEA..
DAR TIMPUL NU POATE FI DAT INAPOI.PACAT..
URAT SPUN INCA ODATA..

INTELEG CA TINE LA CRISTINA.DAR.NU ASA!! E ALEGEREA LUI.
VA PLATI.CU SIGURANTA...CAND ..II VA INTOARCE SPATELE MAMA LUI..INTR UN MOMENT..POTRIVIT..SA SIMTA.SA VADA CUM ESTE.SA SE SIMTA.UMILIT....EU ASA AS FACE....SA INVETE MACAR CEVA...

IMI DORESC SA PLECE ODATA VERONICA SI ,,DOAMNA,, ASTA GRASA SI URATA DANIELA.
ATUNCI VA FI MAI BINE

IRINA.BR
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty mai deschide frate cartea de gramatica.

Mesaj Scris de IRINA.BR Vin Iun 04, 2010 9:59 pm

cum dumnezeu au trecut unii prin scoala? au uitat sa scrie? ie in loc de ,,e,, sau ,,este,, ??.sunt stupefiata de analafabetii de pe forumuri

IRINA.BR
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty Re: veronica

Mesaj Scris de andrada Mar Iun 22, 2010 1:50 pm

cristina esti o fata ok te sustin mereu

andrada
Vizitator


Sus In jos

veronica Empty Re: veronica

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum