nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CATRE DIANA

3 participan?i

In jos

CATRE DIANA Empty CATRE DIANA

Mesaj Scris de dianabiank Lun Iun 21, 2010 2:44 pm

buna,vreau sa va spun ca eu nu intentionam sa ma iregistrez pe acest forum insa astazi uitandu-ma la emisiunea dumneavoastra si auzind felul in care vorbeste diana m-i s-a facut pur si simplu sila si poate daca am sa-i si explic prin ce-mi provoaca aceasta stare isi va da seama si ea de situatia penibila in care se pune,dar prin faptul ca e un show televizat ne pune si pe noi intr-o situatie in care cel putin mie mi-e rusine de rusinea ei.SI DIN ACEST MOTIV AS RUGA-O RESPECTUOS SA NUMAI SE ADRESEZE CU ACEL''FANILOR MEI''PT CA DACA EA SUFERA DE NARCISISM SI ARE IMPRESIA CA VENIND SI FACANDU-SE DE RAS PRACTIC STARNESTE ADMIRATIA SE INSEALA.CA SA AI FANI TREBUIE SA OBTII RESPECTUL UNUI PUBLIC CARE SA AIBE PT CE SA TE ADMIRE SI APRECIEZE SA TE IUBEASCA...CA SA AI FANI TREBUIE SA AI O REALIZARE CARE SA ATRAGA ATENTIA!!!PINK FLOYD M.JK.PAULA SELING S.A AU FANI NU TU,TU PT MINE DE EXEMPLU NU ESTI DECAT O OARECARE CARE MA FACE SA-MI FIE RUSINE DE CEEA CE AUD CAND DESCHIZI GURA...EU CRED CA TU TRAIESTI DIN IMAGINATIE INCHIPUINDU-TI CA ESTI CEVA CE VREI TU SA CREZI CA ESTI INSA ESTI TOTAL OPUSU A CE-TI IMAGINEZI...DESI SIGUR LA CATE ASA ZISE VEDETE CE DEFAPT SUNT NISTE RATATE IN ACEST ASA ZIS SHOWBIZZ CE EXISTA DAR LIPSESTE CU DESAVARSIRE LA NOI CE AR MAI CONTA O UMPLUTURA IN PLUS NU?!ADICA SIASA TOTUL SE INTAMPLA PE DOS DECI AI MARI SANSE SA DEVI CUNOSCUTA SI TU PRIN PROSTIA DE CARE DAI DOVADA,PRIN COMPROMISURILE PE CARE LE VEI FACE DECI CE POT SA ZIC ITI UREZ SUCCES IN A DEVENI O ALTA GLUMA A SOCIETATII SI SUNT FRT FINUTA CAND ZIC GLUMA CREDE-MA INCERC SA AM BUN SIMT CAND MAI TOATA LUMEA LA PIERDUT...CAT DESPRE RESTU NU AM CE COMENTARII SA FAC DACA VOI TINE SA SPUN CEVA NEAPARAT AM SA REVIN ULTERIOR...SI ACUM CA O PARANTEZA AS VREA S-O FELICIT PE DOAMNA GABRIELA PT FAPTUL CA ARE COLOANA VERTEBRALA SI SA NU AIBE REGRETE FATA DE NIMIC...VA FELICIT INCAODATA PT FELUL DUMNEAVOASTRA DE A FI SI PT FAPTUL CA PUTETI IESI IN PUBLIC FARA A VA FI RUSINE DE DUMNEAVOASTRA SAU DE TRECUTUL DUMNEAVOASTRA DEOARECE PUTINE asa zise vedete pt ca nu le pot numi vedete MAI SE POT MANDRI CU ACESTE CALITATI DESI CRED CA AU SI UITAT DE ELE MULTA BAFTA
dianabiank
dianabiank

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Data de inscriere : 21/06/2010

Sus In jos

CATRE DIANA Empty mda

Mesaj Scris de annywin Mar Iun 22, 2010 9:21 pm

vad ca aici fiecare judeca ...poate fiecare ar trebui sa se uite un pic in jur ,nu e vb ca imi place diana , Rolling Eyes ci doar ca nu numa ea a gresit in acest concurs No ..despre vb p care i le adresa cristina lu` lucian nu se vb astea s`au uitat wsm ... Evil or Very Mad frustrati is saraci de ei affraid Smile)Smile)se vede educatia cristinei nu stiu ce mama are asa de ii permite la varsta ei sa vb asa ..mie in locu ei mi`ar fi rusine sa mai apar in emisiune..iar de brandusa nu mai zic nimic Exclamation ..ar fi mai frumoasa daca nu ar deschide gura;Wink

annywin
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty Re: CATRE DIANA

Mesaj Scris de CIUPI-CA Mier Iun 23, 2010 10:41 am

Buna ziua,
Este pentru prima data cand intru pe acest forum, de curiozitate. Urmaresc emisiunea ocazional, dar nu am avut impresia ca Diana este mai rea decat ceilalti. Rog atentie la modul in care ati scris dvs., aveti  greseli gramaticale!!

CIUPI-CA
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty catre ciupi si anywin

Mesaj Scris de dianabia Mier Iun 23, 2010 3:44 pm

so...ciupi vad ca simti nevoia sa iesi in evidenta,prin urmare am sa te
rog sa te pui tu sa-mi numeri mie greselile de ortografie si
gramaticale si sa le exemplici printr-un coment excluzand
prescuratarile(ca oricum am scris prea ok pt felul in care se scrie pe
un forum)deci hai te rog frumos spor la munca!ms acum CATRE ANYWIN...Am
sa incep prin a te ruga sa citesti de 1000 de ori un coment daca nu-l
intelegi si apoi sa-ti spui opinia,nu sa postezi raspunsuri care n-au
nicio legatura cu ceea ce vrea sa spuna o pers.SCUZA-MA DA T-I SE PARE
TIE CA EU ATAC AICI PE CINEVA PRIN CEEA CE-AM SCRIS?!NU CRED CA AM
ATACAT SAU AM FAVORIZAT DIN SPUSELE MELE PE VREUN CONCURENT CU ATAT MAI
MULT CU CAT EU NU ADMIR OAMENII CE VIN SI ISI EXPUN VIATA LA MODUL
ASTA.SINGURA MEA OBIECTIE A FOST LEGATA DE FAPTUL CA ACEA DOMNISORICA
ISI PERMITE SA SE ADRESEZE PRIN ACEL''FANILOR MEI''.M-AM SATURAT SA
TRAIESC INTR-O SOCIETATE CARE SI-A PIERDUT ADEVARATELE VALORI!M-AM
SATURAT SA PROMOVAM NIMICURI!!!Diana viseaza sa ajunga vedeta dar
cuvantul vedeta in acest moment in ROMANIA daca stam 2 secunde sa ne
uitam in jur vom vedea ca nu prea mai exista...si daca numai exista e
din cauza acestui gen de persoane....M-as bucura sa intelegeti ce spun
si apoi sa comentati!

dianabia
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty Re: CATRE DIANA

Mesaj Scris de strumfyk Joi Iun 24, 2010 8:28 pm

huh...cata rautate si nedreptate in casa aia...kred k, cristina este cea mai linistita si mai putin rautacioasa persoana din casa...cat despre brandusea...cine stie...poate vrea sa faca un nou cuplu...cu lucian...si din acest motiv ii spune tot felul de lucruri lui lucian...

strumfyk

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/06/2010

Sus In jos

CATRE DIANA Empty Re: CATRE DIANA

Mesaj Scris de strumfyk Joi Iun 24, 2010 8:33 pm

pakt...inaintea o placeam p brandusa...dar de cand a reintrat in ksa...este foarte rea si ironica...cat despre alina...kre k despartirea de vlad...a schimbat-o foarte mult in rau...e foarte serioasa, rece si nu zambeste aproape deloc....si dak tot diana e un subiect in floare...mie personal nu imi place...are un aer de superioritate atat fata de concurenti cat s fta de partenerul ei....orikum...asta este rolul acestei emisiuni...sa tine niste oameni inchisi o perioada cat mai lunga sa le testeze limitele si nervii, sa scoata la iveala rautatea din ei...ca sa aiba audienta cat mai mare...

strumfyk

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/06/2010

Sus In jos

CATRE DIANA Empty diana-bleah!!!!

Mesaj Scris de teo Vin Iun 25, 2010 12:36 pm

Am sarit ca arsa azi cand s-a dat materialul de la sfarsitul emisiunii de dimineata: Diana vorbea cu Vali despre nunta lor. Nu mai are rost sa despic firul in patru si sa spun ca mentiona mereu de "nunta mea", nicidecum "nunta noastra", dar era foarte excitata ca la nunta vor fi doar vreo 10 persoane din partea lor, dar mai mult vor conta FANII. GIZAS!!! Pai daca te casatoresti vrei sa vina FANII la nunta, sunt mai importanti decat prietenii, rudele? Nu vad vreo emotie la ea in ce priveste nunta cu tot ce presupune ea: de la cele mari la cele mici...dragoste, rochie, meniu, muzica, sa se distreze invitatii...ei ii pasa de ...CULMEA...de fani. Cine naiba a mintit-o ca are fani????? Sustinatori, poate, dar fani nu cred.

teo
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty Re: CATRE DIANA

Mesaj Scris de sa_iuly Sam Iun 26, 2010 7:50 pm

fani??dar cine se crede ea?madonna??ca sa aiba fani?nu stiu cine o voteaza atat ca la cat de falsa si prefacuta e....nici nu formeaza un cuplu dragut si se vede clar ca nu se iubesc vor doar banii...poate v-a lua in considerare sfatul mamei numai ca ar ramane vali sarac ...vai de ei

sa_iuly

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

CATRE DIANA Empty visati

Mesaj Scris de blakkiss Dum Iun 27, 2010 4:28 pm

da de unde stiti voi ca vali e sarac? CATRE DIANA Icon_evil si doamna valeria nu s a dus acolo doar pt bani,si la urma urmelor e totusi o competitie. restul concurentilor de ce sa u dus?  cat despre cristina imi provoaca greata,buboasa dracului cu aerele ei cu tot, se vede ce educatie a primit de acasa, si lucian la fel,putea sa si ceara iertare fata de tatal dianei,ca nu l durea gura,dar mandria frate asta e. cat despre diana si valy imi doresc din tot sufletul sa castige si treaba e ca nu sunt prefacuti, am stat de vb cu valy CATRE DIANA Icon_biggrin si ca in orce cuplu exista si zile mai bune si mai rele. si cristina mai bine te ai duce la TANACU sa ti faca aia o exorcizare ca chiar ai nevoie.     

blakkiss
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty Diana si Vali

Mesaj Scris de Amy Mier Iun 30, 2010 12:08 pm

Buna. Imi place extrem de mult cuplul Diana si Vali , se potrivesc, se vede ca se iubesc mult. Cat despre Cristina si Lucian fac un cuplu de competenta, parerea mea. Daca cumva cineva din apropriati Dianei sau al lui Vali intra pe forum sa imi lase si mie id-ul de messenger al Dianei sa a lui Vali (id meu amalia.imola) multumesc anticipat. Si inca o intrebare, tatal lui Valentin unde sa nascut, defapt de unde sunt bunici lui Valentin din partea tatalui? Si inca odata Dian si Vali formati un cuplu extrem de frumos felicitari si casa de piatra. 

Amy
Vizitator


Sus In jos

CATRE DIANA Empty Re: CATRE DIANA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum