nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

norapentrumama4

2 participan?i

In jos

norapentrumama4 Empty norapentrumama4

Mesaj Scris de ank82 Lun Sept 14, 2009 11:22 am

e cineva p aici????? norapentrumama4 Icon_question

ank82
Vizitator


Sus In jos

norapentrumama4 Empty three

Mesaj Scris de arcins Sam Oct 17, 2009 11:01 am

as vrea id de la norapentrumama4 va rog!!!!!!! norapentrumama4 Lol haideti
nu imi place de Brandusa ca eo tampita

arcins
Vizitator


Sus In jos

norapentrumama4 Empty Re: norapentrumama4

Mesaj Scris de serena Sam Ian 30, 2010 7:42 pm

norapentrumama4 Lol buna seara .ce a-ti vrea sa discutam?
serena
serena

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 50
Localizare : galati
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

norapentrumama4 Empty eliminari nora pentru mama 4 18 iunie 201o

Mesaj Scris de rely Sam Iun 19, 2010 7:03 am

regret foaarte mult iesire din concurs a dnei lacrimioara, imi pare rau pentru diana nu o voi vota de azi inainte aveau dreptate cei din casa atunci cand faceu afirmatiile care le faceu cu privire la caracterul ei ca sa si asigure continuitatea a eliminat o pe dna lacrimioara si l a pastrat pe laurentuiu si dna adriana  inca odata regrete pentru acest sfarsit dca nu asi fi curioasa sa vad rezultatele nici nu asi mai urmari emisiunea sper ca diana sa fie si ea eliminata sa vada ce bine este

rely
Vizitator


Sus In jos

norapentrumama4 Empty Re: norapentrumama4

Mesaj Scris de mistery Lun Iun 21, 2010 11:58 am

bah frate, ce emisiune e asta.....suna paduraru sh gata, valeria dupa ultimu loc trece p primu....sa gastige proasta aia d diana sh betivu d vali.... snt mortzi dupa bani....

mistery

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/06/2010

Sus In jos

norapentrumama4 Empty diAnA

Mesaj Scris de ina Mar Iun 22, 2010 5:35 pm

buna sunt ina din ArAd imi place cel mAi mult de diAnA este o fatA cumsecade si linistita si frumasa iAr valy este de treaba doAmnA vAleriA este o soAcra buna pentru diana ei 2 o sa gAstice marele premiu
iAr cristinA este frumoAsA dAr prea rea ia este o prefacutA si vrea bani nul iubeste pe luciAn si este o fata usoArA
doamnA lAcrrimioArA si vlAd sunt invidiosi pe diAnA sa isi Aminteasca ca si AlexAndrA o venit in cAsA si o spus multe lucruri despre lAcrimioArA asA fAce si doamnA lacrimioArA cu diana
lAurentiu este frumos Asa vrea sa-l cunosc

ina
Vizitator


Sus In jos

norapentrumama4 Empty Zoe

Mesaj Scris de dorina_z Joi Iun 24, 2010 8:30 pm

Revin, si spun ca ideea organizatorilor de a readuce in casa, pe cei plecati deja, sau descalificati, este nereusita;Sau poate,o fac intentionat?!Este nevoie, realmente , o nevoie acuta de circ ?Pentru ca iata, Brandusa, in afara de faptul ca instiga la cearta si scandal, nu are nimic de aratat si de spus!
Aceste fete, din pacate, am mai spus-o, nu vor decat bani dar atat de disperate sunt in goana lor dupa bani, incat calca tot in picioare, pana si ideea de dragoste sau  prietenie;Te pufneste rasul,(auzindu-le vorbind de prietenie, dragoste) desi mai degraba ar trebui sa plangem, gandindu-ne la viitorul acestor fete si de ce nu si al nostru?Din pacate, sau din fericire, acest concurs scoate la iveala, caractere, educatie, mod de a trai, si nu au nicio justificare, atunci cand dau vina pe concurs!Ar fi trebuit sa stie deja acst lucru!Priviti-o si pe Alina, scrasnind rautacios, si dorind sa faca cuplu, oricum si cu oricine, numai sa castige, dar pozand in fata nonconformista, aiurea!Imi pare rau de Cristina, si-a dat in petec pe ultima suta de metrii, mi s-a parut isteata , dar nu e, as vrea sa invete ceva din tot ce i se intampla!Diana, capul sus, nu mai plange si fii tu insuti continuare!Succes!

dorina_z
Vizitator


Sus In jos

norapentrumama4 Empty Re: norapentrumama4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum