nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CRISTINA

2 participan?i

In jos

CRISTINA Empty CRISTINA

Mesaj Scris de SIMY Lun Feb 15, 2010 6:25 pm

o fata foarte prost crescuta, matura pt varsta ei, mananca prea mult, este plinutza rau, nu-mi place absolut deloc si vrea sa se dea drept ce nu este si nu cred k au cazut baietii pe la picioarele ei cum a afirmat k a dat cu piciorul al mai multi este o mincinoasa si nu prea am cuvinte de lauda la adresa ei si nu vreau sa jignesc, dar cine se aseamana se aduna, CRISTINA Icon_porc cam asa arata critina CRISTINA Icon_biggrin CRISTINA Icon_biggrin CRISTINA Icon_biggrin .
este sub orice critica si ea.

SIMY
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty Re: CRISTINA

Mesaj Scris de Elena_Elena Sam Apr 10, 2010 1:15 am

Cristina e o fta super tare si imi place foarte mult de ea CRISTINA Icon_cheers arata si bine......eee super OK....nu te lasa tine'o tot asha...Wink...

Elena_Elena

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Fetesti
Stare de spirit : Vesela
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

CRISTINA Empty VERONICA and co.

Mesaj Scris de Gabriela Sam Apr 10, 2010 11:19 am

Nu mi-am imaginat atita rautate si lipsa de bun simt la niste fete de 20-25 de ani. Mai ales la un post de televiziune, precum Kanal D, la care se uita o lume intreaga. Eu personal va urmaresc din SUA-California. si sant si eu mama a 3 baieti. Aceste fete Veronica, Cristina, si Alina (inclusiv Brindusa) ar trebui da-te afara, pentru limbajul folosit si atitudinea de "fata de bulevard sau companie" si respectiv "Ferentari"!!!! M-am uitat cu mare drag pina de curind, dar credeti-ma, aceste fete fac de rusine familiile lor, educatia romaneasca si televiziunea care accepta acest comportament fara a lua masuri. Ar trebui oprite, nu lasate sa improaste cu noroi pe toata lumea, inclusiv numele si integritatea postului Kanal D. S-ar putea ca telespectatorii sa creada ca exista un adevar la mijloc, daca nu se iau masuri urgente!!!
Ar trebui
da-te afara, nu sa li se permita sa faca ce vor, sau sa plece ele pentru ca asa s-au inteles. Este clar, ca este o alta smecherie a Veronicai, care pana acum a indepartat din concurs tot ce i-a fost la indemana,tot ce a stat in preajma lui Vlad, iar acum a trecut la cealalta camera. Si tot ea o acuza de falsitate pe Diana!!! Felicitari d-nei Paula pentru pozitia luata de a nu fi parte din acest complot! Este foarte adevarat ca, tot ele se fac de ras, pentru ca, cine urmareste aceasta emisiune isi da seama exact ce fel de caracter au aceste fete si pentru cine trebuie sa voteze pentru finala. Si apropo de falsitate, Veronica este sub orice critica!!!! Cine se aseamana se aduna!!!RESPECTA DACA VREI SA FII RESPECTAT!!!!Rusinea este a lor impreuna cu toti cei din "tabara rosie", nu a celorlalti.
In alta ordine de idei "doamna" Daniela se vede cu ochiul liber de cum deschide gura ca este de factura proasta sau, mai bine zis, adevarat spune o zicala romaneasca ceva despre omul.... fudul....D-na Paula stati departe de oameni ca "doamna", pentru ca dumneavoastra nu santeti asa si nu vreti ca noi sa va asociem cu acest gen de femeie;
"spune-mi cine iti sant prietenii, ca sa iti spun cine esti" mai spune o zicala romaneasca.

Felicitari pentru DIANA,VALENTIN si D-NA VALI, respectiv SIMONA, VLAD si D-NA LACRAMIOARA! Aveti tot respectul nostru, nu aveti nevoie de al lor!
Dragii nostri, nu le da-ti satisfactie! Nu raspunde-ti cu aceiasi moneda pentru ca exact asta vor!

Gabriela
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty D-nei Gabriela din SUA

Mesaj Scris de livia Sam Apr 10, 2010 6:19 pm

D-na Lacramioara s-a dus la acest concurs sa-si gaseasca o "nora pt. mama", respectiv o sotie potrivita pt. Vlad. Corect? Nu s-a dus acolo sa jigneasca fetele altor parinti facandu-le rapandule sau nu mai stiu cum... Ar trebui sa-si vada de treaba ei si sa demonstreze ca nu a trait degeaba anii pe care i-a trait... Un om matur este mai intelept si nu se coboara la mintea flusturatica a unor copile, trebuie sa fie un exemplu de comportament pentru viitoarele, posibile nurori... Cand ea, mama-soacra se comporta ca o... nu am cuvinte sa ma exprim... Are un comportament jalnic pentru anii pe care ii are si i se potriveste zicala "soacra, soacra poama acra, de te-ai coace cat te-ai coace, dulce tot nu te vei face!".
Este de apreciat D-na Valeria care nu se amesteca in cuplul fiului sau, chiar daca nu merg toate ca pe roate.
Diana mi-a placut mult pana acum, dar a inceput sa iasa la iveala o latura mai putin placuta a felului sau de a fi: aceea de a nu-si recunoaste greselile... pozeaza in fata perfecta dar nu este... Frumusetea nu este de ajuns pentru a fi fericiti in casnicie.
Toate fetele din concurs sunt frumoase, dar nu este suficient...

livia
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty Re: CRISTINA

Mesaj Scris de gabita Dum Apr 11, 2010 8:45 pm

CRISTINA IMI PAREA O FATA SUPER DE TREABA DAR MAM INSELAT NU IMI PLACE K SA ALIAT CU VERONICA EA A CAUTA SA FIE PRIETENA CU LACRAMIOARA DUPA CARE SA O JIGNEASCA URIT DIN PARTEA EI CRISTINA Affraid CRISTINA Icon_cat CRISTINA Icon_twisted

gabita

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

CRISTINA Empty cristina

Mesaj Scris de roxy Mier Apr 14, 2010 7:29 pm

CRISTINA Icon_evil cristina la in ceput a fos o fata ok dar se pare ca a ramas in locul brendei, cum a plecat ea cristina a inceput sa o imite se pare ca a avut dreptate brindusa cand ia reprosat ca o copiaza .iar acum sa aliat cu veronica , nustiu cat va dura aceasta ´´prietenie´´ sigur va ajunge sa se certe intre ele pt ca asa ie veronica ea nue prietena cu nimeni sta in grupul cristinei doar pt ca nu are cu cine comunica si alia .

roxy
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty Re: CRISTINA

Mesaj Scris de IULININ Mier Apr 14, 2010 9:39 pm

Buna seara, sunt noua in acest forum

IULININ
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty Veronica si Cristina

Mesaj Scris de iulica Mier Apr 14, 2010 10:05 pm

Buna seara, va scriu din Spania si urmaresc acesta emisiune atat noapte cat si dimineata, va rog sa ma scuzati daca fac vreo greseala de ortografie pentru ca mam obisnuit cu limba spaniola si incep cu cateva randuri pentru a-mi exprima opinia mea despre Veronica si Cristina. In primul rand a-si vrea sa incep cu Veronica care este o fata cu ¨facultate¨pun intre ghirimele pentru ca comportamentul ei nu atesta avand niste studii superioare nici educatia necesara pentru a avea dreptul de a sta la un canal de televiziune care este vazut din intreaga lume de milioane de oameni chiar daca nu sunt romani. Sunt mama a unei fetite de 6 ani si i-am interzis vizionarea acestui program pentru ca nu are ce sa invete decat injurii, rautati etc. de fapt cand incepe nora pt mama fica mea imi spune: ¨mami io nu ma uit aici ca vorbeste prostii¨Veronica este o persoana perversa, falsa, fara nici un strop de educatie si razbunatoare dar de fapt razbunarea e arma prostului.A vazut ca nu ii iese planul pe care si-l dorea si a trecut la celelalte,iar in emisiunea de azi mai concret in aceasta seara am observat ca ar vrea o relatie cu laurentiu asta spune tot de caracterul ei si forma ei de a fi, este o persoana foarte rea. Ma intreb si chiar asi vrea sa imi spuna daca ar avea ocazia de a citi aceste randuri ce ar face daca mamei ei iar fi adresat cine cuvinte foarte dure si murdare si ce ar face? Sunt foarte dezamagita de atitudinea Cristinei pt ca se lasa foarte usor influientata de Veronica si imi pare rau de ea este o fata buna la suflet da rautatile facute de Veronica a facuto sa se transforme intrun hal foarte urat.Nu stiu cat o sa mai suporte Gabriela ignorarile fetelor din competitie, si veronica o sa faca un cuplu cu laurentiu numai pt bani daia nu a iesit nici din casa este o perversa si super falsa.

iulica
Vizitator


Sus In jos

CRISTINA Empty Re: CRISTINA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum