nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Brandusa

2 participan?i

In jos

Brandusa Empty Brandusa

Mesaj Scris de serena Sam Ian 30, 2010 8:20 pm

Va fi impreuna cu Mihai afara?
serena
serena

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 50
Localizare : galati
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

Brandusa Empty Re: Brandusa

Mesaj Scris de serena Dum Feb 07, 2010 2:47 pm

Brandusa Sleep se pare ca Mihai a luat teapa.dar mi-e teama ca aceeasi soarta o va acea si Costi.
serena
serena

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 50
Localizare : galati
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

Brandusa Empty Re: Brandusa

Mesaj Scris de bot Dum Feb 07, 2010 8:27 pm

si eu cred la fel ca brandusa nu este hotarata ce sa faca dar eu cred ca este inca indragostita de ionut

bot

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Brandusa Empty hy

Mesaj Scris de iolanda Lun Feb 08, 2010 2:14 pm

brandusa este o femeie care doreste mult sa fie iubita dar vrea ceva deosebit..acel ceva nu a fost mihai ..nu este costy...ar fi vlad...pt ca ne putem uita un pic la vlad e un baiat frumos inalt..cu bun simt...si brandusa...face un joc..le atrage pe toate si ...il indeparteaza de el..prin jocul de carti..se vede ca e sireata..pt fetele din casa...nu pentru cei ca noi de afara ..care mai avem si experienta...si cu alina a facut la fel..iar alina daca il iubea sincer...atunci ..nu se ducea oful..sa il spuna cui ....cand ai un of cu partenerul e corect sa discuti cu el tot..iar daca nu se poate nu ..inseamna ca acea relatie va merge..o relatie sa mearga trebuie sa fie doi..si sa lupte mult amandoi..sa nu lase nimic sa le spulbere frumusetea...nu e corect vlad sa ceara atentie iar tu sa nu-io da-i apoi sa pari suparata de despartire...pai da tot cand ai omul in mana...vlad se vede ca o placea mult pe alina..dar mana brendei sa facut bine vazuta si simtita..pacat alina ..fi mai puternica cand iubesti..arata..si spune ce te doare ..omului cu care te saruti nu vecinilor

iolanda
Vizitator


Sus In jos

Brandusa Empty Re: Brandusa

Mesaj Scris de serena Lun Feb 08, 2010 5:04 pm

da .din pacate Alina nu stie ce inseamna dragostea.trebuia sa fie alaturi de Vlad in orice situatie si daca il iubea trebuia sa ii ia apararea in fata lor.nu l-a meritat si asta s-a vazut pana la urma.
serena
serena

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 50
Localizare : galati
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

Brandusa Empty anonima

Mesaj Scris de anonima Sam Feb 13, 2010 1:41 am

Brandusa Icon_razz Lu brandusa ai place sa asi bata joc de baieti.

anonima
Vizitator


Sus In jos

Brandusa Empty Re: Brandusa

Mesaj Scris de serena Sam Mar 13, 2010 12:57 pm

BRANDUSEI II PLACE UNUL CU BANI.
serena
serena

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 50
Localizare : galati
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

Brandusa Empty Re: Brandusa

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum