nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Diana

3 participan?i

In jos

Diana Empty Diana

Mesaj Scris de adyrouter Mier Iun 23, 2010 1:13 pm

Diana esti o fata frumoasa si dulce ,inteligenta si nu te lasa prada intrigilor din casa mai ales la Cristina,care daca ar avea putere ti-ar face cel mai mare rau din lume,fii inteligenta si trateazo cu cea mai mare indiferenta!Doresc din totul sufletul sa castigi concursul impreuna cu Vali si sa faceti o nunta mare si frumoasa!!

adyrouter

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/06/2010

Sus In jos

Diana Empty Re: Diana

Mesaj Scris de adina Lun Iun 28, 2010 10:16 pm

de unde vedeti atata inteligent si frumusete la diana nu pot sa imi dau seama ....da oricum cristina si lucian castiga

adina

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Diana Empty cluj

Mesaj Scris de cnastasi Vin Iul 02, 2010 10:26 am

Bravo Vali,ma bucur pentru voi,daca nu erati nici nu ma uitam la emisiune,sunteti buni si m-m bucurat cand ai eliminat-o pe buboasa si ca nu ai cedat.in viata mea nu am vazut asa o scorpie de fata ,v-a fi vai de capu familiei lui lucian desi ei amandoi se potrivesc ,lucian e si el obraznic.este o vorba GURA BATE C.... ma bucur intr-un fel ca poate daca se comportau altfel ar fi castigatdar asa e bine. SIA Cluj
 

cnastasi
Vizitator


Sus In jos

Diana Empty Re: Diana

Mesaj Scris de anomys_1983 Vin Iul 02, 2010 1:39 pm

de ce toti care au intrat si in direct in emisiune ii plang de mila dianei ? nu am ce comenta la adresa lui vali si a mamei lui dar sincer cred ca dupa ce se va termina totul vali va regreta mult pasul acesta la fel ca si mama lui. diana probabil este o fata buna dar comportamentul ei cam ....ea este genul de fata care la cel mai mic scandal va renunta la casnicia ei si la presupusa dragoste pe care o are pt vali. este mai rau decat baiatul dupa fusta mamei!!!!!se vede dupa cum vb si nu aduce in discutie decat cat de importante sunt parerile tatalui. pacat de capcana in care a cazut vali.

anomys_1983

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/07/2010

Sus In jos

Diana Empty Re: Diana

Mesaj Scris de anomys_1983 Vin Iul 02, 2010 1:44 pm

adyrouter a scris:Diana esti o fata frumoasa si dulce ,inteligenta si nu te lasa prada intrigilor din casa mai ales la Cristina,care daca ar avea putere ti-ar face cel mai mare rau din lume,fii inteligenta si trateazo cu cea mai mare indiferenta!Doresc din totul sufletul sa castigi concursul impreuna cu Vali si sa faceti o nunta mare si frumoasa!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

anomys_1983

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/07/2010

Sus In jos

Diana Empty Re: Diana

Mesaj Scris de anomys_1983 Vin Iul 02, 2010 1:45 pm

cnastasi a scris:Bravo Vali,ma bucur pentru voi,daca nu erati nici nu ma uitam la emisiune,sunteti buni si m-m bucurat cand ai eliminat-o pe buboasa si ca nu ai cedat.in viata mea nu am vazut asa o scorpie de fata ,v-a fi vai de capu familiei lui lucian desi ei amandoi se potrivesc ,lucian e si el obraznic.este o vorba GURA BATE C.... ma bucur intr-un fel ca poate daca se comportau altfel ar fi castigatdar asa e bine. SIA Cluj
 
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

anomys_1983

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/07/2010

Sus In jos

Diana Empty jos diana

Mesaj Scris de anonim30 Lun Iul 05, 2010 10:31 pm

cand spunea vlad ca diana este falsa asa e,ma uitam la ea cat de falsa era chiar si in finala...radea tot timpul sa arate lumii ce fericita este ea cu vali si ca asta si-a dorit dar era totul numai sa dea bine in fata celor care au comentat la adresa ei,totul facea fortat,pana si dansul tot timpul ea se ducea prima pe scena sa danseze,ca sa dovedeasca ce?totul era fortat,vali e inebunit dupa ea si banii ei,maica-sa la fel,ii place o nora cu bani dar nu e nimic de durata...o sa se vada.....

anonim30
Vizitator


Sus In jos

Diana Empty Re: Diana

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum