nora pentru mama
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vizualizati primul subiect

2 participan?i

In jos

Vizualizati primul subiect Empty lacramioara

Mesaj Scris de monik198 Dum Ian 13, 2008 8:21 pm

va rog din suflet spuneti mi si mie ce mai stiti de Lacramioara si Cristi

monik198
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de Admin Dum Ian 13, 2008 11:02 pm

din hi5-ul ei vad ca inca sufera dupa cristi

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 08/01/2008

https://norapentrumama.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty nora

Mesaj Scris de lumi Lun Ian 28, 2008 11:40 am

voi vedeti cine o critica pe carmen care dansa inbracata?gabriela care sia aratat pasarica la toata lumea,care a pozat nu numai in costumul lui eva dar si in poziti in care ce dracu mai conta restu conta sa se vada bine pasarica si balcoanele sa vada lumea cat o are si cum si ce sfarculete are ea

lumi
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty buna

Mesaj Scris de mireanu Joi Ian 31, 2008 2:36 am

buna...ma numesc Gyulya..sunt din bucuresti am 15 ani jumatate..si as vrea sa spun ca imi place enorm de mult eminisiunea "nora pentru mama" si as da din suflet sa fie..auzit si sfaturile mele...as dori sa spune cate 2 cuvinte de fiecare in parte..as vrea sa incep cu mamele..apoi fete si baietzi.. Laughing Doamnelor...va respect.. enorm d mult dar as dori sa ascultati nu va mai enervati pentru ceea ce se intampla in casa.. sunt coopi si se cearta si se impaca..asa sunt sunt "TINERII"asa e tineretea...acum vreau sa spune despre fete am mai multe de zis.. Evil or Very Mad Fetelor.. ce avezti de imparti..eu obserb ca nimic.. de ce va certati atat intelegetiva sunteti o mana de fete acolo..de ce doamne iarta-ma va certati.. sa sti ca nu este frumos ceatzi spus despre "Monika si Tatiana" daca voi doua stiati ca sunteti curate si ati facut de ce va agitati omu se agita cand il supara adevaru..carmen te rog yo numai...te lua dupa doamne Elena si mam fostului prieten al meu tot la fel era tu esti o fata tanara frumoasa lasal pe viorel.. nu e de tine e om invarsta..si etc..adina esti ca o tatza scz ca iti zic asa dar tipi...enorm d mult fara folos..alexandra esti cea mai cuminte fata din casa ma bucur tineo tot asa...cam atat am de zis d fete...acum de baietzi..viorel de ce mama ta e asa de suparata esti inca copilu maamei lool ai 40 de ani iei singur decizile asa cred eu dar infine..:*nnu ma bag parerea mea..dragos te besck mult....de tot..bogdan laso pe monica in pace ai rabdare cand vei iesi din casa vei vedea cate fete te plac...cristian formez cel mai frumos cuplu...succes..:X:Xandrei tu dc ai mai intrat in casa ca sal dea afara pe PUFULETE....X( sunt tare suparata ca nua fost drept... d fata d pufulete p bogdan dc nul dati afara ai dati p aia care au pereche off... gata atat am avut de zis va puuup cu respect GYULYA

mireanu
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 31, 2008 4:49 pm

mi-a placut comentu gyuliei

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 08/01/2008

https://norapentrumama.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty lacrima

Mesaj Scris de danatrs Sam Feb 02, 2008 8:45 pm

ce user are lacramioara pe hi5?

danatrs
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty concurenti 'nora pentru mama"

Mesaj Scris de mihaela_ Vin Feb 08, 2008 8:40 pm



  • Nora pentru mama este un show foarte frumos si vizionat de foarte multa lume.
  • Despre concurenty:Carmen: mi se pare o fata super de treaba si matura pentru varsta ei dar nu prea stie ce vrea in privinta lui Viorel.
  • Adina:imi pare foarte rau k a parasit ksa
  • Monica:este o fata q capu pe umeri ,dar pakt k nu prea ii da importanta lui bogdan
  • Alexandra este o fata frumoasa si desteapta
  • Tatyana:este putin cam ciudata dar e pe dreptatea ey
  • Mamele:Doamna mihaela este o femeie de nota 10 i mi-as dori sa am o soacra k dumneaiei,stye knd sa vorbeasca si knd sa taca
  • Doamna elena :ii km place barfa i nu prea ii sta bine
  • Doamna Emilia:este o femeie credincioasa si q suflet bun dar se km baga pe unde nu trebuie.
  • Cu toate astea 'Nora pentru mama 2 nu se compara cu Nora pentru mama 1"

mihaela_
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty carmen&alexandra

Mesaj Scris de ema Lun Feb 11, 2008 11:51 am

buna sunt ema ...imi place foarte mule emisiunea nora pentru mama dar din pacate nu am timp sa urmaresc toate emisiunile....favoritele mele sunt carmen si alexandra...sunt cele mai ok fete

ema
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty de ce e gabriela cam ironica

Mesaj Scris de ana Dum Mar 02, 2008 4:40 pm

Twisted Evil Mad Sad Surprised Razz Rolling Eyes Arrow Neutral Wink Embarassed Shocked tongue No I love you Suspect Like a Star @ heaven What a Face Exclamation Crying or Very sad Cool Very Happy Smile Laughing Evil or Very Mad Question Idea @ What a Face Like a Star @ heaven clown pirat cat monkey tongue pirat clown cyclops alien jocolor queen santa rendeer farao king cherry albino sunny Sleep Basketball cheers bom drunken affraid confused bounce rabbit pig silent pale lol! study elephant flower afro scratch geek hahahahhahahahahahhahahahahahahahhahhhahahhahahha yayayyayayyayyayyayayyayayayayayayayaayyayayyayay hihihihihihihihihhihihihiihhihihiihihihihhihiihiihihihihihihihihiihihhi

ana
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de andreeam Joi Mar 13, 2008 5:32 pm

mai sumt ampreuna

andreeam
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de juliana Joi Mar 20, 2008 1:13 am

Buna Very Happy

juliana

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/03/2008

Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de juliana Joi Mar 20, 2008 1:14 am

am uitat sa spun ca sunt misu3 pt cei care ma stiu de pe celalalt forum..stiu ei care sunny

juliana

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/03/2008

Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de juliana Joi Mar 20, 2008 1:15 am

Evil or Very Mad

juliana

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/03/2008

Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty buna

Mesaj Scris de luminita Lun Apr 14, 2008 3:12 pm

buna.nu le cunoaste nimeni pe fetele noi intrate?raza de soare?floarea de crin?sau cer portocaliu de mai?sa imi spuna si mie pentru k am facut si eu akasa la min ein familie un fel de concurs daca ghicesc cat mai multe despre ele. am pus pariu ku sora mea..:*:*: sami spuneeti okokeokoeke?>

luminita
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty plictiseala daaaaaaaa plictiseala

Mesaj Scris de MARIA-TE Joi Mai 15, 2008 8:41 pm

Buna, sunt o telespectatoare fidela a emisiunii NORA PTR MAMA ,dar fratilor din cate am inteles contractul era de 6 luni,deja m-am plictisit de subiectele astea aberante pe care le dezbateti in fiecare zi!!!
Deci nu mai inteleg o iota, nominalizati concurenti, ii scoteti afara ca mai apoi la 2-3 saptamani sa ii bagati inapoi in casa. Ce reguli aveti,scoateti fete vechi ,vin altele noi,sincer am inceput sa ma plictisesc, daca nu mai are loc nici o cearta in casa dejbateti subiecte de 2 bani.............................si apropo cam cat mai dureaza concursul??????????????? Faceti ceva fratilor oferiti-ne alta ceva mai bun,nu toata ziua buna ziua ignoranta Tatianei,strambatul lui Carmen din nas,d-na Emilia plange tota ziua....................Gabriela s-or fi plictisit si ei de atatea luni in casa,e normal ca sa apara atatea certuri si pareri pro si contra sau vreti sa-i tineti sa faca un an acolo in casa????????????????????????????? Vreau neaparat sa-mi raspundeti intr-o emisiune in direct,. pentru ca o legatura telefonica se pare ca mai greu se poate realiza. Vreau un raspuns cat mai curand va rog frumos.Inclin sa cred ca deja nu mai aveti aceiasi audienta din partea publicului.

MARIA-TE
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Anti_nora_pentru_mama

Mesaj Scris de Anti_nor Sam Mai 24, 2008 11:10 pm

Din tot sufletul meu iti zic ca Lacramioara si Cristi _sug_pula_la_greu !!!! ca sa nu mai mori de curiozitate

Anti_nor
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty tatiana ji dragos

Mesaj Scris de ALexANdr Sam Iun 07, 2008 4:30 pm

cei doi projti{DRAGOS SI TATIANA}au intrat in casa doar pt. *marele premiu*JI PT.BANI! Mad PROASTa e o mahalagioaika ji un vant dat de un bivol naparlit si prostul este o gramada mare de balegar de camila iar impreuna sunt doi mincinoji de rasa pura!! Very Happy
ji mai ziceti de PROASTA CAI FRUMOASA………….…..AJA FEMEIE URATA CA EA NAM VAZUT. a FACUT BUNIKU infart cand a vazut-o ku gura aia stramba ji cascata {ia intra o musca in gura} lol! lol!
*heyyyyyyyyy…uh proasta inchide-ti gura* affraid

CIUDOJI DRAQULUI !!!!!! Mad
TREBUIA SA VA DESCALIFICE ATUNCI CAND A FOST TIMPUL!!!! Razz
IEJITI …IEJITI …….IEJITI…………IEJITI……………!!O DATA K MAM SATURAT DE DOI PROJTI !!!!!!!!! cheers
VA RADE O TARA INTREAGA CAT SUNTETI DE PROJTI!! Laughing Laughing lol!

ALexANdr
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de necunosc Mar Iun 10, 2008 10:38 pm

Dragos si Tatiana casatoritiva!!!!!!!!! Smile
Carmen tu ai intrat in aceasta emisiune pentru ati face reclama si sa stii ca t-ai batut joc de doi baieti extraordinari de frum si respectuosi.Esti o fiinta fara sentimente ,o creatura diabolica,monstruoasa Evil or Very Mad

necunosc
Vizitator


Sus In jos

Vizualizati primul subiect Empty Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum